Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Kontakt tak, jak lubisz!

Wybierz formę kontaktu, która najbardziej Ci odpowiada.

Zadzwoń lub napisz
do nas, żeby opisać nam potrzeby marketingowe Twojej firmy. Możesz też zostawić kontakt w formularzu, żebyśmy to my napisały do Ciebie lub zadzwoniły zapytać o Twoje plany marketingowe.

Jesteśmy dla Ciebie dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00

Napisz do nas:

Zadzwoń do nas:

  Wyraź niezbędną zgodę:
  Nie wiesz czego nie wiesz?

  Wypełnij brief marketingowy

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w codziennym biegu brakuje Ci czasem chwili nawet na krótki telefon z prośbą o ofertę.

  I mimo, że chciałbyś w końcu nawiązać kontakt z osobami, które znają się na marketingu, to tak naprawdę nawet nie wiesz czego Ci brakuje, żeby napisać o swoich potrzebach w mailu.

  Właśnie dlatego stworzyłyśmy brief marketingowy, który pomoże Ci zapytać nas o ofertę działań marketingowych.

  Brief zawiera kilkanaście złożonych, ale bardzo ważnych pytań o Twoją firmę i jej produkty/usługi. Owszem, niejedno pytanie będzie wymagało od Ciebie naprawdę wnikliwej analizy sytuacji Twojej firmy na rynku. Tak, prawdopodobnie poświęcisz na tę ankietę kilkanaście minut, jeśli nie więcej. 

  Dlaczego jednak bez briefa ani rusz?

  Możliwe, że wypełnianie tego briefa otworzy Ci oczy na wiele spraw, o których nie masz pojęcia, że są szalenie istotne w marketingu.
  A co za tym idzie, te sprawy są ważne też dla nas, Marketerek, żeby przygotować ofertę najlepszych rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu

  Gwarantujemy, że udzielone przez Ciebie odpowiedzi posłużą nam jedynie do przygotowania oferty, a jeśli spotka się z Twoim zainteresowaniem – do wspólnej realizacji działań!

  Jak wypełnić brief?

  Kliknij w przycisk “Wypełniam brief“, żeby przejść do naszego briefa w postaci Formularza Google. Odpowiedz na wszystkie pytania i wybierz “Prześlij“, żeby wysłać nam swoje odpowiedzi.

  W ciągu kilku dni roboczych od wysłania biefa otrzymasz od nas wstępną ofertę.
  Najchętniej porozmawiamy o niej z Tobą na żywo albo podczas meetingu online

  Więcej informacji o tym jak wygląda współpraca z nami, znajdziesz tutaj.

  Powodzenia!