Kornelia Stopińska - Content & Marcating Specialist
Content & Marcating Specialist

Kornelia Stopińska

Telefon:
884613948

Kim jestem?

Z wykształcenia jestem pedagogiem, którego od zawsze fascynuje drugi człowiek. Nieskromnie twierdzę, że moją najmocniejszą cechą jest empatia i to ona z sukcesem kieruje mną w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki niej buduję pozytywne relacje ze współpracownikami i klientami, ale też celnie trafiam w te najgłębsze motywy, które determinują zakup u ludzi.

Początkowo wiedzę o potrzebach zakupowych czerpałam z bezpośredniej obsługi, jako doradca klienta. Słuchałam swoich klientów i zapamiętywałam to, co najważniejsze, czyli ich wrażenia na temat produktów.

Dziś jestem kimś więcej niż doradcą klienta, który podchodzi w jasnym celu sprzedażowym. Teraz jestem marketerką, która tę potrzebę zakupu budzi poprzez tworzenie wciągającego contentu. Contentu, który buduje zaufanie i docelowo sprzedaje.

Uważam, że cała sztuka projektowania tekstów polega na tworzeniu interesującej treści poruszającej tematy bliskie odbiorcom.

Właśnie w takiej formie się zatraciłam. Zatraciłam się w tworzeniu przystępnej wiedzy i ciekawostek dla ludzi.

Jakie są moje mocne strony?

Empatia i dostrzeganie potrzeb
0%
Projektowanie wciągającego contentu
0%
Miłość do kotów
0%

Skąd taka ocena?

Wiem, że wszystkiego nie wiem. Dlatego oceniam swoje najmocniejsze strony na 80%, by pozostałe 20% nabyć poprzez doświadczenie w codziennej pracy z ludźmi i ich biznesami. Może za kilkanaście lat będę równie dobrze rozumieć ludzi i projektować content, co kochać koty… Może… A może nie 🙂 

Moje doświadczenie:

Content & Marcating Specialist
& Co-Founder

styczeń 2021 – obecnie

Specjalista ds. marketingu
sierpień 2019 – wrzesień 2020
Specjalista ds. szkoleń
październik 2017 – sierpień 2019

 Doradca Klienta
październik 2016 – czerwiec 2017

Doradca Klienta
styczeń 2016 – październik 2016

Moje wykształcenie:

Studia magisterskie (II stopnia)
Pedagogika pracy
2015 – 2017

Studia licencjackie (I stopnia)
Edukacja dorosłych i marketing społeczny
2012 – 2015

Mam na to papiery!

Staram się zbierać dyplomy, certyfikaty i wszelkiego rodzaju zaświadczenia, które potwierdzają moje kompetencje. Poniżej znajdziesz listę ostatnich szkoleń w których brałam udział:

“Skuteczna reklama na Facebooku”
w łącznym wymiarze 16 godzin w dniach 2-3.09.2020r.

“Techniki sprzedaży B2B”
w łącznym wymiarze 16 godzin w dniach 29-30.03.2019r.

“Akademia Handlowca, czyli od Lewego do Lewandowskiego”
w łącznym wymiarze 32 godzin, w dniach 15.10-20.11.2018r.

Odporność psychiczna handlowca,
czyli jak być wytrwałym w sprzedaży
i odpornym na porażki?”
w łącznym wymiarze 16 godzin w dniach 2-3.07.2018r.

“Efektywna obsługa klienta, czyli sprzedawanie, czy podawanie?”
w łącznym wymiarze 16 godzin w dniach 13-14.03.2018r.

Dlaczego jestem content z contentu?

Uwielbiam pisać, od dziecka.

Możliwe, że kojarzysz z czasów szkolnych jakąś konkretną osobę, która zawsze oddawała najdłuższe wypociny, gdy chodziło o wypracowania. Ty potrafiłeś zwięźle opisać sprawę na półtorej strony, a on/a pisał/a dwa razy tyle z trzy razy większym zapałem. Cóż, ja też pisałam epopeje! Walczyłam z czasem do ostatniej minuty i zawsze przelewałam w swoje rozprawki mnóstwo serca i emocji.

Trochę później, jako nastolatka wkręciłam się w świat gier RPG i MMORPG, w których poznałam mnóstwo ciekawych osób. To właśnie ci wirtualni znajomi zachęcili mnie do wspólnego pisania opowieści na żywo, w tak zwanych sesjach RPG. A później to już poszło… Mroczne elfy, wampiry i strzygi stały się moją obsesją. Zaczęłam czytać rodzime i zagraniczne powieści fantasy i grozy, które inspirowały mnie do własnej twórczości.

 Z biegiem czasu moje pierwsze eksperymenckie teksty i próby tworzenia historii przerodziły się w regularny szlif własnego stylu. Przez 15 lat nagromadziłam w swojej książce-skrytce (takiej nibyksiążce z pustym środkiem) kilkadziesiąt wierszy.

Kiedy skrytka była pełna, a ja zaczęłam się gubić w chronologii powstawania poszczególnych prac, w końcu zebrałam się, żeby przepisać te wiersze i trzymać je w plikach na komputerze. A przy okazji pomyślałam, że mogłabym się kilkoma podzielić ze światem, bo może akurat ktoś myśli i czuje tak jak ja.

Tak też powstał mój prywatny, niekomercyjny blog na którym zdarza mi się czasem publikować swoje życiowe przemyślenia, wiersze i opowiadania. 
Jeśli lubisz takie klimaty, to zapraszam Cię do mojego świata: W świetle dnia i nocy

Moja misja w świecie marketingu

Kiedyś ktoś mi powiedział, że powinnam usunąć z CV informacje o doświadczeniu w charakterze sprzedawcy, bo “to trochę obciachowe”. I że nie ma się czym chwalić w rozmowach, że jako studentka dorabiałam w gastronomii… To zabawne, bo uważam, że to właśnie to doświadczenie pozwala mi dzisiaj “wchodzić w buty” moich klientów i klientów moich klientów 🙂

Do dzisiaj z nostalgią wspominam osoby, które umawiały się ze mną na konkretny dzień, żebym to właśnie ja przygotowała dla nich mega puszyste latte czy doradziła nowe, sportowe obuwie. Dzięki takim relacjom czułam się potrzebna i z jeszcze większym zapałem wykonywałam swoją pracę. Po prostu lubiłam pracować z ludźmi i dla ludzi.

Dzisiaj jestem content marketerką (kreatorką treści), która tworząc teksty i grafiki zawsze stara się, żeby były lekkie i przyjemnie w odbiorze. Poprzez tworzone przeze mnie treści i całą strategię komunikacji, moi klienci są w stanie stać się godnym zaufania ekspertem, który przede wszystkim daje obiorcy wartościową wiedzę i ciekawy produkt. A przy okazji projektowany przeze mnie content sprzedaje, dlatego, że ludzie ufają treściom pisanym przeze mnie ludzkim językiem.

Moją misją jest wspieranie w rozwoju osób, które pragną rozkręcić swój biznes w sieci przy pomocy wartościowego, wciągającego i lekkiego contentu na stronie WWW, Fanpage’u na Facebooku czy na Instagramie.

Co zrobię dla Ciebie?

Jeżeli brakuje Ci pomysłu na wciągające treści, dzięki którym zaangażował(a)byś swoich odbiorców, to możesz na mnie liczyć! 

Rozwinę na Twojej stronie tematy, które ciekawią Twoich odbiorców i odpowiem tekstem na pytania, które najczęściej ich dręczą. Dzięki temu chętniej zapoznają się z Twoją ofertą i sprawdzą, czy Twój produkt/usługa zaspokaja ich potrzeby.

Odezwij się, żeby porozmawiać ze mną o contencie, który zamieni Twoich odbiorców treści w oddanych klientów!